प्रदेश २ मा मन्त्री हेरफेर,जसपाका उपेन्द्र पक्षले लिए सपथ ग्रहण ।

0
672

मुख्यमन्त्री लालबाबु राउत नेतृत्वको प्रदेश २ सरकारमा नेकपा माओवादी केन्द्र पनि सहभागी भएको छ । मुख्यमन्त्री राउतले माओवादी केन्द्रका भरतप्रसाद साहलाई आन्तरिक मामिला तथा सञ्चार मन्त्री र रुबी कर्णलाई राज्यमन्त्रीमा नियुक्त गरेका हुन् । शनिबार मधेश भवनमा आयोजित कार्यक्रममा मन्त्री साहले प्रदेश प्रमुख राजेश झा ‘अहिराज’ र राज्यमन्त्री कर्णले मुख्यमन्त्री राउतसमक्ष पद तथा गोपनियताको शपथ लिएका छन् ।


दुई मन्त्रीले दिए राजीनामा
माओवादी केन्द्रका सांसदहरुलाई मन्त्री नियुक्त गर्नुअघि दुईमन्त्रीले राजीनामा दिएका थिए । जनता समाजवादी पार्टीबाट आन्तरिक मामिलामन्त्री रहेका ज्ञानेन्द्र यादव र राज्यमन्त्री सरोज सिंह कुसवाहले शनिबार राजीनामा दिएका हुन् । यसअघि जसपाको पूर्व राजपा खेमाका एक मन्त्री र तीन राज्यमन्त्रीलाई २३ जेठमा बर्खास्त गरेका थिए भने २६ जेठमा नेपाली कांग्रेसका सांसदले मन्त्रीको सपथ लिएका थिए ।