मोर्चाको मागप्रति काँग्रेस सकारात्मक : नीधि

0
585

विराटनगर, ८ पुस । नेपाली काँग्रेसका केन्द्रीय सदस्य विमलेन्द्र निधिले मुलुकको समस्या समाधानका लागि काँग्रेसले ठोस रुपमा पहल गरिरहेको बताउनुभएको छ ।

नेपाल प्रेस युनियन मोरङद्वारा आज विराटनगरमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा उहाँले संयुक्त लोकतान्त्रिक मधेसी मोर्चाको ११ बुँदे मागबारे काँग्रेस सकारात्मक रहेकाले चाँडै निकास निस्कने विश्वास व्यक्त गर्नुभयो ।

उहाँले सीमाङ्कनमा हेरफेर हुनसक्ने उल्लेख गर्दै मधेसमा दुई वा तीन प्रदेश काँग्रेसको आधिकारिक धारणा रहेको जानकारी गराउनुभयो । उहाँले संविधान संशोधन विधेयक संसद्बाट पारित भएपछि जनसङ्ख्याका आधारमा निर्वाचन क्षेत्र र राज्यको हरेक निकायमा समानुपातिक सहभागिताको मधेसी मोर्चाको माग पूरा हुने धारणा व्यक्त गर्नुभयो ।

उहाँले सदनमा प्रस्तुत विधेयकको भाषामा मोर्चाको चित्त नबुझेको भए भाषा मिलाउन सकिने स्पष्ट पार्नुभयो ।