नायिका असिश्मा नकर्मी युबापुस्तामा रुचाईएकी नायिका हुन । अत्यस्तै मिलनसार नायिकाको ट्याग लागेकी अशिश्मा नकर्मी यतिबेला एउटा म्युजिक भिडियोमा देखा परेकी छिन् । नवगायक गोपाल रिसालको लाग्यो प्रेम रोग नामक गीतको म्युजिक भिडियोमा उनी देखिएकी हुन ।
भिडियोमा मोडेल दिपकले नायिका अशिश्मालाई प्रेमजालमा फसाउन गरिएको प्रयासलाई रोमान्टिक कमेडी ढंगबाट देखाउन खोजिएको छ । दिनेश सुबेदीको शब्द राज शुक्र लिम्बुको संगीत , बाबुल गिरीको संगीत सम्योजन मा तयार भएको गीतमा अशिश्मा नकर्मी , दिपक तामाङलाई देख्न सकिन्छ । अमृत सुनुवारको छायांकनमा माधव बेल्बासेमा सम्पादन गरेको भिडियोलाई संचारकर्मी तथा निर्देशक नब ढुंगेलले निर्देशन गरेका हुन । निर्देशक ढुङेल पछील्लो समय सफल म्युजिक भिडियो निर्देशनमा चर्चित छन । ४ गर्जन म्युजिक भिडियो तथा आधा दर्जन बिज्ञापन निर्देशन गरिसकेका उनी आर्टिस्टनेपाल डट कमका प्रधान सम्पादक पनि हुन ।
आर्टिस्ट नेपालले बजारमा ल्याएको यस् गीत तथा भिडियोलाई आर्टिस्ट नेपाल प्रोडक्सनले निर्माण गरेको हो । भिडियो हेर्न यो लिंकमा जानुहोस् ।